Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Podbřišník drezurní Lambskin Waldhausen, černý

Značka: Waldhausen
Kód: WH...1907801
2 370 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Kvalitní drezurní podbřišník, který je vyroben v anatomickém tvarování. Podbřišník je prodáván s beránkem, který je vyroben z pravé jehněčí kožešiny. Beránek lze v případě potřeby snadno odepnout, díky zapínání na suchý zip. Podbřišník je vybaven D-kroužky a kováním ve stříbrné barvě. V případě, že budete chtít beránek vyprat, doporučujeme zvolit šetrný program a použít přípravky určené na péči o výrobky z kožešiny. Nesuště na přímém slunci a nepokládejte přímo na radiátor. Doporučujeme také používat kartáč na údržbu vlněných produktů, který zajišťuje dlouhodobou jemnost a nadýchanost kožešiny.

Parametry produktu:

Značka:
Y2MzMzZkOG