Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Udidlo stihlové nelomené BERIS, měkké, kožené, 7,5 cm, 12 mm

Značka: Beris
Kód: WH...6536311
2 370 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - skladem do 7 pracovních dní
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Udidlo vyrobené z kvalitní přírodní kůže, která podporuje slinění a žvýkání. Inovativní design udítka usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Kožená udidla jsou koňmi velmi dobře přijímána. Pomocí slin se udítko anatomicky přizpůsobí hubě koně. Udidlo je pohyblivější než běžná udidla a poskytuje více prostoru a volnosti pro jazyk. Vhodné především pro mladé a citlivé koně.  Pro ambiciózní rekreační jezdce i profesionály. Kroužky chrání před skřípnutím a poskytují dobrou boční ochranu. Otvory jsou chráněny měděnými pouzdry, což výrazně zlepšuje trvanlivost udidla. Vyráběno ručně v Německu podle velmi vysokých standardů kvality. K dispozici v měkké a tvrdé variantě. 

Před prvním použitím by mělo být udítko na několik hodin změkčeno v kuchyňském oleji. Toto by se mělo opakovat jakmile začne být kůže suchá. Před každým použitím by udidlo mělo být krátce namočeno v čisté vodě a po použití by mělo být důkladně očištěno.

Tloušťka udítka z vnější strany: 20mm

Tloušťka udítka uprostřed: 12mm

Průměr kroužku: 7,5 cm

Parametry produktu:

Značka:
NTBjMz