Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Beris udidlo s lícními rameny a jazylkovým mostem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6528533
2 620 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tento portovaný udidlo má speciálně plochý design portu. To dává jazyku optimální prostor. Mnoho koní na toto reaguje větší pružností a zvýšeným žvýkáním. Toto udidlo je také vhodné pro koně, kterí si hrají s jazykem a snaží se ho přes udidlo přetáhnout, protože port to efektivně brání. Proto je toto udidlo výrazně vhodné pro koně, kterým se konvenční tvar udidla nelíbí kvůli tlaku na jazyk a reagují na něj třepáním hlavou nebo podobně. Plnouzobé udidlo sedí velmi klidně a je velmi stabilní v ústech. Poskytuje spolehlivé laterální omezení bez rizika štípnutí kůže nebo rtů podpěrami. Užitečné u koní, kteří potřebují zřetelně více podpory a vedení při zatáčení, jako jsou mladí a nezkušení nebo velmi silní koně. Plnouzobé udidlo je velmi oblíbené u parkurových jezdců pro rychlé zatáčení.

Parametry produktu:

Značka:
YTY0MjVkM