Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu
Doprava ZDARMA
beris Kimblewick s portovaným nástavcem na ústa KONNEX

beris Kimblewick s portovaným nástavcem na ústa KONNEX

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6530811
3 560 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Poskytující kombinovaný efekt portu a pozitivní charakteristiky motýlí tyče, je profil tyče beris KONNEX užší a velmi pohodlně se umisťuje do koní úst. Je také k dispozici více místa, protože port v tyči beris KONNEX je výrazně širší. Vhodné pro koně s malým prostorem v ústech, například pro plnokrevníky nebo starší koně (kvůli změně v zarovnání zubů), koně s velkými jazyky a zejména ty, které jsou citlivé na tlakové body na jazyku. Dřezík Kimblewick je účinnou kombinací pákového efektu na koní dolní čelisti, tlaku na temeno a změny polohy v koní ústech. Tři různé možnosti zapínání umožňují jemné doladění udidla. Robustní postranní části udidla mu dodávají váhu, což zajišťuje stálejší polohu v ústech.

Parametry produktu:

Značka:
YjFmOGNlNm