Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

beris 3-kruhový s komfortním prutem

Značka: Waldhausen
Kód: WH...6527333
2 820 Kč
Produkt již nelze zakoupit.
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (0ks)
  • Prodejna Hrobice (0ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

Tento anatomicky správný udidlo lehce a rovnoměrně sedí na jazyku a tyčích a nabízí větší prostor a svobodu pohybu pro jazyk. Při zvedání uzd se vyvíjí rovnoměrný tlak na tyče a jazyk. Jazyk a tyče nejsou bočně stlačovány. Použití chráničů na udidlo brání štípnutí rtů. Díky mírně zakřivenému tvaru, leží komfortní tyč velmi klidně v koních ústech. Nástavce s mírně zakřivenou tyčí jsou považovány za obzvláště jemné a šetrné k ústům. Tato vlastnost v kombinaci s naším plastem Beris umožňuje koni a jezdci komunikovat jemnějším a snazším způsobem. Komfortní udidlo je zvláště vhodné pro mladé a citlivé koně. Tříprstencové udidlo kombinuje efektivní boční omezení, pákový a výtahový pohyb v jednom. Míra účinku je vybrána podle různých možností připnutí uzd. Připnuté na spodní prsten, při zvedání uzd se projeví efekt krátké páky. Tříprstencové udidlo se často používá k testování reakce koně na pákový efekt.

Parametry produktu:

Značka:
NDZjZjY3