Pro nově registrováné zákazníky je připravena sleva 5% jako dárek . Sleva je pevně přiřazena k účtu a je platná na všechny další objednávky.
menu

Náhubek pro koně Horze

Značka: Horze
Kód: 10014
450 Kč
Ks
Stav na jednotlivých skladech
  • Prodejna Pěšice (1ks)
  • Prodejna Hrobice (1ks)
  • Externí sklad - (0 Ks)
Potřebujete poradit?

Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, velikostí, značkou nebo s Vaší objednávkou, můžete se nám ozvat na email info@mauricio.cz nebo na telefon +420 776 784 959

Jak získat dopravu ZDARMA

U nás máte dopravu ZDARMA již od 3 000 Kč. Při osobním odběru na našich pobočkách je vyzvednutí samozřejmě bez poplatku.

Popis produktu:

 Náhubek pro koně, dostupný ve variantách Pony a Cob, je navržen tak, aby zajišťoval maximální pohodlí a bezpečnost pro koně.
Jedním z hlavních rysů náhubku pro koně Horze je jeho ergonomický design, který zajišťuje, že nebude koni překážet ani ho omezovat. Je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči otěru a poskytují vynikající odolnost proti poškození. Navíc je navržen tak, aby se snadno přizpůsobil tvaru hlavy, což zajišťuje optimální pohodlí a bezpečnost.
 Bez ohledu na to, zda hledáte náhubek pro menšího koně typu Pony nebo většího koně typu Cob, náhubek pro koně Horze nabízí řešení, které splní všechny vaše požadavky.

Parametry produktu:

Značka:
MWMzNmRiYT